Team

Yvonne Rutten

Functie: Begeleider woongroep

Suzan Mulders

Functie: Docent Wijnberg

Soraja Bouten

Functie: Stagiaire

Sanne Dekkers

Functie: Begeleider

Omayra Maarten

Functie: Begeleider (I.O.)

Noortje van der Zanden

Functie: Kwaliteitsmedewerker

Mike Spolders

Functie: Docent Wijnberg

Merel Leblanc

Functie: Stagiaire

Meike van Geel

Functie: Vrijwilliger

Maud Smolenaers

Functie: Stagiaire

Mara van Buggenum

Functie: Stagiaire

Lynne Wolters

Functie: Stagiaire

Lisa Verkoelen

Functie: Stagiaire

Lieve van de Vin

Functie: Stagiaire

Lee Smeets

Jany Pijpers

Functie: Gedragswetenschapper

Iris van Rixtel

Functie: Stagiaire

Guusje Pas

Functie: Stagiaire

Esmee Wolters

Functie: Vrijwilliger

Desirée Simons

Functie: Begeleider

Bram Berger

Functie: Stagiair

Bart Wijers

Functie: Begeleider

Anne Ebisch

Functie: Docent Wijnberg

Steef Pijls

Functie: Bedrijfsleider

Rob Peeters

Functie: Zorgcoördinator dagbesteding en tijdelijk verblijf

Rian Coenen

Functie: Zorgcoördinator gespecialiseerde begeleiding

Koen Vink

Functie: Zorgcoördinator Groei

Joep Konickx

Functie: Zorgcoördinator Groei Arbeid

Mieke Venner-Drabbels

Functie: Directie

Luuk Venner

Functie: Directie

Monique Jeurissen

Functie: Cliëntadministratie en vertrouwenspersoon

Lisa Caris

Functie: Begeleider, cliëntenadministratie

Bas Willems

Functie: Gespecialiseerd begeleider, Co-Planner, Dagverantwoordelijke

Bram Knelissen

Functie: Begeleider

Vera Stokbroeks

Functie: Stagiaire

Carmen van Meijl

Femke Aerts

Anouk Broens

Rob Hunnekens

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Malou van Kessel

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Jessie Peeters

Functie: Begeleider

Lisanne Sijbers

Janou Vrenken

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Erik Janssen

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Jill Joosten

Functie: Begeleider

Lars Janssen

Functie: Begeleider

Nadine Houwen

Functie: Begeleider (I.O.)

Anouk Vullings

Functie: Begeleider

Dana van Rooij

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Sanne Hermans

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Robin Dierx

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Wiel Hanssen

Functie: Stagiair

Eva Killaars

Functie: Begeleider

Maud van Horck - Verstappen

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Lizanne ten Velde

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Martijn van den Berken

Functie: Begeleider

Manon Rutjens

Functie: Begeleider

Elle Congiu-Sars

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Rudolf Engelhart

Functie: Begeleider

Aniek Lalieu

Functie: Begeleider

Maikel Baats

Functie: Begeleider

Charlotte Breukers

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Bram Woletz

Functie: Begeleider Groei

Len Corstjens

Functie: Begeleider

Evy Cox

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Linda Schumans

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Arian Linders

Functie: Begeleider

Marij Pomp

Functie: Gastvrouw

Bodine Bluijssen

Functie: Begeleider

Enver Subasic

Functie: Begeleider (I.O.)

Iris van Dael

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Bram Marx

Functie: Begeleider

Marieke Verbeek

Functie: Gespecialiseerd Begeleider

Erwin Florakx

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Koos van Lier

Functie: Begeleider

Babs Koolen

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Stevie Verschaeren

Functie: Begeleider

Noud Caris

Functie: Begeleider, PMT (i.o.)

Geert Dings

Functie: Begeleider

Joris Levels

Functie: Begeleider

Olaf Basten

Functie: Begeleider

Riet van Meegen

Functie: (Woon) Begeleider, Interieurverzorging

John Linssen

Functie: Vrijwilliger

Benny Vaassen

Functie: Vrijwilliger

Marieke Moonen

Functie: Begeleider

Nadia van der Most

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Peter Venner

Functie: Melkveehouder

Mirte Thissen

Functie: Begeleider

Larissa Reijnders

Functie: Begeleider

Kris Welzen

Functie: Gespecialiseerd begeleider, Dagverantwoordelijke

Laura Janssens

Functie: Begeleider

Nicole Zegers

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Job Seerden

Functie: Begeleider

Valery van Heugten

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Ylvie van Hooff

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Michelle Gubbels

Functie: Gespecialiseerd begeleider

Marissa Rutten

Functie: Gespecialiseerde begeleider

Wouter Reijnders

Functie: Begeleider

Sylvana Snijders

Functie: Begeleider

Silvie van Roij

Functie: Begeleider

Peter Janssen

Functie: Vrijwilliger

Jasper Bergervoet

Functie: Begeleider

Maddalena Pane

Functie: Vrijwilliger

Arno Derikx

Eefje Cox

Functie: (Woon) Begeleider

John Reijnen

Functie: Vrijwilliger (technische ondersteuning)

Wim Giesberts

Functie: Vrijwilliger

Marij van Pol

Functie: Interieurverzorging

Harry Bonné

Functie: Vrijwilliger (chauffeur)

Boef

Functie: Knuffelaar
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist.